Veebipood
 

Aeg külvata!

Meie istikuärid on taas avatud ning pakuvad Teile kõike vajalikku külvamiseks!

Viimane aeg on hakata mõtlema köögiviljade ja maitsetaimede külvile. Kui olete otsustanud seemned ise külvata ja vaadata noorte taimede sirgumist, soovitame seada sammud lähimassse aianduskeskusesse vajalike külvitarvete järele - mullad, külvikastid ja mis kõige tähtsam - seemned.

Esimesed külvi vajavad köögiviljad on kindlasti tomatid ja paprikad. Mõlemad vajavad pikka kasvuperioodi, seega on kõige parim aeg külviga alustada juba veebruaris või märtsis.

Et ka Sinul kõik õnnestuks ja sügisel oleks rahulolu hinges ning salved täis, vali endale sobilikud seemned.
Mai keskel alustame taas Taimeturu projektiga, seekord on valikus üle 70 erineva sordinimetuse, sealhulgas ka arbuusid ja melonid!


NB! Seemned saad tellida mugavalt otse koju meie veebipoest.


Paprika

Paprikad

Paprikaid on eri värvi, kuju ja maitsega. Maitse tugevuse järgi jaotatakse paprikad magusateks aedpaprikateks ja tulisemaitselisteks vürts- ehk tsillipipardeks.
Loe edasi
Tomatid

Tomatid

Tomatitest oleme valinud sorte igale maitsele: punase- ja kollaseviljalisi, pisemate viljadega marineerimiseks ning nn. lihatomateid salatisse, sorte kilemajja, avamaale ning amplisse või aknalauale. Loe edasi

Tutvu ka köögiviljade külvikalendriga, siis tead täpselt, millal on õige aeg seemned mulda panna!

Vaata tabelit siit

Aed pakub toitu kõikidele meeltele - erinevad värvid, lõhnad, vormid, värske saagi maitseelamus ja silmailu lõõgastab ning annab meile jõudu. Valitud seeme, kasvatatud taim, korjatud saak - oma kätega kasvatamine pakub õnnestumisrõõmu ja rahulolu ning laseb hetkeks aja maha võtta ja nautida ämbliklille ilu, basiiliku peent aroomi, tomati punapõskset sära, moonide sahisevat seelikut tuultes...

↑ Algusesse tagasi - « Avalehele