Aed-karusmari 'Hinnonmäe kollane' ('Hinnonmäen keltainen')

Главная Растения Ягодные кусты Крыжовник Aed-karusmari 'Hinnonmäe kollane' ('Hinnonmäen keltainen')

Ribes uva-crispa 'Hinnonmäki kollane'

SKU
80500186
Põõsas on laiümmargune. Keskvalmiv. Oksad on allakaarduvate latvadega. Viljad rohekaskollased, punaste täppidega, keskmise suurusega, sobivad värskelt ja töötlemiseks. Põõsas keskmise suurusega, laiuv, väheste nõrkade ogadega.Talvekindlus rahuldav, vastupidavus jahukastele hea. Soovitussort.
Maximum Height: 1,5m
1,5m
Maximum Width: 1,2m
1,2m
Sunlight: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Source stocks
Main stock В наличии менее 50 шт.
Harku istikuäri В наличии 12 шт.
Jõhvi Istikuäri В наличии 26 шт.
Lagedi Istikuäri В наличии 3 шт.
Märja Istikuäri В наличии 4 шт.
Pääsküla Istikuäri В наличии 8 шт.
Tartu Istikuäri В наличии 41 шт.
Viimsi istikuäri В наличии 6 шт.

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

6,50 €
Size: 20/30
Tellimusi hakkame väljastama aprillis vastavalt ilmale.
Copyright © 2020 Plantex AS. Все права сохранены.