Kallid kliendid! Meie e-poe klienditeenindus töötab E-R 10-16 Kõigile kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele saate vastuse meiliaadressil epood(at)juhanipuukool.ee

Roosigurmaanidele! Avatud uksed Juhani Puukooli roositootmises

Roosigurmaanidele! Avatud uksed Juhani Puukooli roositootmises
Laen...
Roosigurmaanidele! Avatud uksed Juhani Puukooli roositootmises

 

16. juuli kell 10:00 - 15:00 toimub Lohkvas Juhani Puukooli iga-aastane Rooside päev

 

Rooside päeva nädalavahetusel kõik roosid kasvatuses ja Juhani Puukooli istikuärides üle Eesti -30%. Lisaks soodustused roosidega seotud toodetele: et roosid saaksid istutatud, väetatud ning vajadusel kahjurid ja haigused tõrjutud.

 

Roosipeenar Juhani Puukool

 

Rooside päeval saab Lohkvas:

  • Külastada meie roosikasvatust
  • Küsida kasvatajatelt professionaalset nõu
  • Tutvuda kogu Juhani Puukooli roosisortimendiga.
  • Külastada rosaariumi, kuhu on istutatud meie erinevate värvide ja kõrgustega põhisortiment. See on hea võimalus sorte omavahel võrrelda ja koos kasvamas näha ning on abiks neile, kes alles otsivad sobivaid roose oma aeda! Rosaariumi külastuseks on hetkel kõige parem aeg, sest roosid on täisõites.

 

Roosikasvatus Juhani Puukool

 

Sel aastal toome ürituse raames oma klientideni veel ühe suurepärase taime pakkumisena 2=3. Eestis kasvatatud tähklavendli 'Hidcote Blue Strain'. Taim on tõesti ilus ja kompaktne. Pakkumine kehtib e-poes ja istikuärides - taim on saadaval nii suuremas kui pisut väiksemas potis. Lavendel on roosipeenras heaks kaaslaseks, tuues rooside ilu veelgi paremini esile ning tõrjudes oma lõhnaga erinevaid kahjureid. Kui roosipeenras on lavendel, siis lehetäid roose ei kimbuta!

 

Roos ja lavendel peenras

 

Lohkva roosikasvatuses leiab aadressilt Soojuse tee 23, Lohkva, Luunja, Tartumaa. Meie istikuäride asukohad üle Eesti siit.

Tule naudi rooside taevalikku aroomi, laia sortimenti, magusaid soodustusi ja vestle roosiekspertidega. Kui meile tootmisesse külla ei jõua, siis saa soodustustest osa omale lähimas Juhani Puukooli istikuäris.

 

Kohtume juba laupäeval Lohkvas!

 

 

 

Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.