Head kliendid!
Meie e-poe klienditeenindus töötab E–R kella 10–16.
Kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele vastame aadressil epood(at)juhanipuukool.ee.

Taimede ettetellimine kevadeks – kuidas seda teha?

Taimede ettetellimine kevadeks – kuidas seda teha?
Laen...
Taimede ettetellimine kevadeks – kuidas seda teha?

Meie e-poes on ettetellimiseks saadaval suur valik erinevaid taimi:

Ettetellimine kindlustab, et saad soovitud taimed kindlasti kevadel mugavalt kätte ega jää neist istikuärisse otsima tulles ilma. Ettetellimusi saab esitada aprilli alguseni, mil taimemüük algab ka istikuärides.

Kuidas ettetellitavad taimed ära tunda?

Ettetellimisel ei ole kogu meie sortiment. Selleks, et näha ettetellitavat valikut, kasuta paremal olevat filtrit “Saadavus e-poes” ning seejärel “Laos”.

Saadaolevad tooted tunned ära ka selle järgi, et nende nime ja pildi all on roheline kastike. Tühi ehk värvitu kast viitab sellele, et toode on (ajutiselt) laost otsas.

ettetellimine

Tellimuse tegemiseks peab toote all olema näha kastike “Lisa ostukorvi”. Kui seda ei ole, siis ettetellimust võimalik teha ei ole.

ettetellimine

Istikute kättesaamine

Eeltellitud taimede eest tuleb tasuda kohe, kuid taimi hakkame väljastama aprillis vastavalt ilmale. Täpsemalt siis kui istikud on võimalik kättesaades kohe ka maha istutada.

Tellitud istikud saadame ostjani kas Ominva pakiautomaadiga (kui tellimus sinna mahub) või toimetab need koju kätte Omniva kuller.

Taimede kättesaamise viisiks saab valida ka ise järeletulemise Tartu Märja istikuärisse. Teistesse istikuäridesse tellimise võimalust ei ole, kuna neis puudub ruum kõigi tellimuste hoiustamiseks.

Põnevaid taimeleide meie lehelt ja head ostlemist! Ning pea meeles - istutades oled sa õnnelik!

Copyright © 2024 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.