Hõbevaher 'Pyramidale'

Acer saccharinum 'Pyramidale'

Ribakood
40103693
Püramiidja võrakujuga rohkelt harunev kiirekasvuline puu. Sobib hästi topiaarlõikuseks. Sügavalt lõhistunud lehed pealt tumerohelised, alt hõbevalged. Tuule käes sädelevad efektselt. Sügisvärv kollakas kuni punane. Õitseb varakult enne lehtede puhkemist, õied oranžikas-punased. Mullastiku suhtes vähenõudlik - happeline kuni neutraalne, sobivad nii kuiv kui liigniiske kasvupinnas. Kasvukoht olgu päikseline või poolvarjuline. Talub õhusaastet. Üksikult, parkidesse, haljasaladele.
Maksimaalne kõrgus: 18-20m
18-20m
Maksimaalne laius: 8-12m
8-12m
Valgusnõue: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Õite värv: oranž, punane
oranž punane
Andmed
Laoseisud
E-pood Laost otsas
Harku istikuäri Laost otsas
Jõhvi Istikuäri Laos 2 tk
Lagedi Istikuäri Laost otsas
Märja Istikuäri Laost otsas
Pääsküla Istikuäri Laost otsas
Tartu Istikuäri Laost otsas
Viimsi istikuäri Laost otsas

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

34,90 €
Suurus: 225-250cm