Hõbevaher 'Pyramidale'

Acer saccharinum 'Pyramidale'

SKU
40103693
Püramiidja võrakujuga rohkelt harunev kiirekasvuline puu. Sobib hästi topiaarlõikuseks. Sügavalt lõhistunud lehed pealt tumerohelised, alt hõbevalged. Tuule käes sädelevad efektselt. Sügisvärv kollakas kuni punane. Õitseb varakult enne lehtede puhkemist, õied oranžikas-punased. Mullastiku suhtes vähenõudlik - happeline kuni neutraalne, sobivad nii kuiv kui liigniiske kasvupinnas. Kasvukoht olgu päikseline või poolvarjuline. Talub õhusaastet. Üksikult, parkidesse, haljasaladele.
Maximum Height: 18-20m
18-20m
Maximum Width: 8-12m
8-12m
Sunlight: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Bloomcolor: oranž, punane
oranž punane
Source stocks
Main stock Нет в наличии
Harku istikuäri Нет в наличии
Jõhvi Istikuäri В наличии 2 шт.
Lagedi Istikuäri Нет в наличии
Märja Istikuäri Нет в наличии
Pääsküla Istikuäri Нет в наличии
Tartu Istikuäri Нет в наличии
Viimsi istikuäri Нет в наличии

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

34,90 €
Size: 225/250
Copyright © 2020 Plantex AS. Все права сохранены.