Kallid kliendid! Meie e-poe klienditeenindus töötab E-R 10-16 Kõigile kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele saate vastuse meiliaadressil epood(at)juhanipuukool.ee

1. märtsist on kõik meie istikuärid taas avatud! Kevad pole enam kaugel! 

Tartu

04.07 olid Tartus Juhani Puukooli roosikasvuhoonete uksed lahti kõigile külastajatele. Roosihuvilisi võttis vastu meie roosikasvatuse tootejuht Kaie Podekrat ja teised roosiosakonna töötajad. Oma käega sai välja valida just selle kõige-kõige ilusama roosi ning küsida nõu kõigi roosimurede koha pealt.

Kes kasvuhoonetesse ei jõudnud on oodatud meie Tartu Istikuäri rosaariumisse. Kümned sordid õitsevad just praegu. Istikuäris ootavad mitmed hinnaüllatused.

 

Tartu istikuärisse saab bussiga nr 13 – Lao peatus jääb istikuärist vaid paarikümne meetri kaugusele. 1,4 km jalutuskäigu kaugusel asub Nõlvaku bussipeatus, kus peatuvad bussid nr 1, 2, 3, 9, 9A ja 13 (Tartu busside sõiduplaan). Autodega külastajate jaoks on istikuäri ees olemas parkimisplats.
Meilt leiate: istikud, turbasegud, mullad, väetised, seemned, aiatarbed, naturaalsed kivid aeda ja teedeks, Juhani Puukooli kinkekaardid (25€, 50€ ja 100€)
Teenused: haljastusalane jm. konsultatsioon, aedade ja haljasalade rajamine ja hooldus, hekkide istutamine ja hooldus, kujunduslõikus, istutustööd. 

Rajame haljastust eraaedadele ja ühiskondlikele haljasaladele!

Maire Kama
Juhataja
+372 524 0592 / +372 740 9505
maire@juhanipuukool.ee

Ester Toming
Vanem-müüja

Piret Zupsmann
Müüja

Marju Juhkam
Müüja

Ann-Amy Vene
Müüja

Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.