Makseviisid

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele Platnex AS'lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

Krediitkaardiga

Sisestage oma krediitkaardiandmed. Kinnitage või tühistage andmed.
Krediitkaardiga maksmisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on harilikult 1-2 tööpäeva.

• Kaardiandmete küsimisel kasutatakse vaid turvalist keskkonda ning kaardiandmed ei ole nähtavad kolmandatele osapooltele ega ka kaupmehele, makse sooritamiseks suunatakse klient Kaardikeskuse andmebaasi, kus säilitatakse makse andmeid.
  • Kliendi nõusolekuta ei kasutata klientide andmeid edaspidistes kampaaniates
  • Kõik maksed Eesti Vabariigis sooritatakse eurodes (€)
  • Makse sooritamise hetkel on ostusumma lõplik, sisaldades käibemaksu (20%) ning maha on arvestatud võimalik allahindlus (-5% ostusummalt, v.a. kinkekaardid ja postikulu).
  • Ostud toimetatakse kliendini 14 tööpäeva jooksul kui tellimise hetkel ei ole pikema aja viidet kaubagrupi juures ning vaid Eesti Vabariigi piirides.
  • Kauba tagastamise ja ümbervahetamise kohta info garantiitingimuste alt
  • Plantex AS (Juhani Puukool) on isikuandmete vastutav töötleja.
  • Plantex AS (Juhani Puukool)  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Meie pangarekvisiidid

Swedbank: EE7222 0000 11 201 136 72