Meist

JUHANI PUUKOOLI LUGU

AS Plantex on kaubamärgi „Juhani Puukool” all tegutsenud juba veerand sajandit.
1995. aastal tundis Tiit Juhani – hingelt ja teadmistelt aednik – et inimestel on üha süvenev vajadus oma koduümbruse kaunistamise järele. Tiidu visioon oli kasvatada ja pakkuda koduaednikele põnevaid, ebatavalisi ning Eesti oludesse kohanduvaid kvaliteetseid istikuid. Juba päris algusest peale on Juhani Puukoolis pööratud erilist rõhku just taimede külmakindlusele.

Juhani Puukoolist on saanud Eestis kõige hinnatum ja suurima valikuga tarbe- ja dekoratiivistikuid tootev ja müüv ettevõte.

ALGUS

Juhani Puukool alustas õhinapõhiselt Lohkvas, nõukaajast pärit kasvuhoonetega. 28 aastaga on ühest tootmiskohast saanud kuus ja ühest müügipunktist seitse hästitoimivat istikuäri üle kogu maa.

2001. aastal omandas Juhani Puukool Räpina aiandi. Räpina tootmisüksuses on meie firma paljunduskeskus. Lisaks harjumuspärasele seemne- ja pistikpaljundusele, kasutame ka oma mikropaljunduslaborit. Mikropaljundatud taimed on sordiehtsad ja haigusvabad. Vegetatiivpaljundatud metsaistikutest on põhilised hübriidhaava ja maarjakase kloonid. Kuid paljundame ka dekoratiivseid kase- ja kirsisorte, samuti hübriidmustikasorte.
2006. aastal alustasime postimüügiga. Veebi kaudu istikute tellimine on paljudele kaugelt kandi klientidele ainsaks võimaluseks saada osa Juhani Puukooli suurest sortimendist. Aastatega on avardunud ka kohaletoimetamise võimalused.

MEIE MISSIOON

Tänasel päeval pakub Juhani Puukool lisaks istikutele ka teadmist ja tuge nii tõsistele aiandusentusiastidele kui ka värskelt alustanud kodukaunistajatele.

Oleme alati seadnud esikohale taime kvaliteedi. Meil töötavad Eesti parimad aednikud. Juhani Puukooli istikuärist ei lahku sa kunagi väärtuslike õpetussõnadeta. Me oleme kindlad: Sul hakkab meie juures meeldima. Oled alati teretulnud meiega oma mõtteid jagama.

– – – – – – –

Meil on hea meel teatada, et AS Plantex saavutas 2019. aasta majandusandmete põhjal “AAA” (Suurepärane) krediidireitingu ja tiitli “Edukas Eesti Ettevõte 2018”. Vaid 0,6% Eesti ettevõtetest omab suurepärast AAA reitingut. Oleme seda kõrget taset suutnud hoida juba alates 2013. aastast.
Creditinfo Reiting on ettevõttele antav hinnang, mis määratakse majandus-, finants- ja maksekommete koondhindena.