Tarnetingimused

Meie e-poes tehtud ostud on võimalik olenevalt tellimuse suurusest ja sisust kätte saada neljal viisil.

Omniva pakiautomaat

• Kui pakis on ainult seemned ja/või lillesibulad, saad ostu vormistades valida kättesaamise kas kulleriga või sulle sobivaimast Omniva pakiautomaadist.
  • Sõltumata paki suurusest on sellise tarne hind 3,90 €.
  • Maksimaalne pakiautomaadist väljastatava paki kaal on 30 kg ning suurus 39 x 38 x 64 cm.

NB! Taimi ei ole pakiautomaati tellida võimalik ning seega ei tule juhul, kui tellimus sisaldab ka taimi, kassas pakiautomaadi valikut.

Omniva kuller koju

Kulleriga saame Eesti piires koju toimetada:

• seemneid ja lillesibulaid, väiksemaid püsikuid ja marjapõõsaid – tasu 7,90 €
  • suuremas potis püsikuid ja marjapõõsaid, väiksemaid ilupõõsaid – tasu 11,90 €

Kui ostukorvis on erineva tarnehinnaga tooteid, rakendub ainult üks saatekulukõige suurema/raskema kauba järgi.

OSC kuller koju (alusvedu) – 45 €

• Transpordiettevõtte OSC pakutava alusveoga saame toimetada üle Eesti kohale suuremaid istikuid - kuni 1,8 m kõrguseid viljapuid ning suuremaid ilupõõsaid. Telli või terve aiatäis taimi korraga!

Järeletulemine Märja istikuärisse – tasuta

• Tellitud kaubale saab ise järele tulla Tartu külje all asuvasse Märja istikuärisse (Karja tee 1, Õssu, Tartumaa) selle lahtiolekuaegadel.
  • Kaubale saab järele tulla nädala jooksul pärast kinnitussõnumi „Kaup väljastamiseks valmis“ saamist.

NB! Muudest Juhani Puukooli istikuäridest e-poe tellimusi ei väljasta!