Head kliendid!
Meie e-poe klienditeenindus töötab E–R kella 10–16.
Kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele vastame aadressil epood(at)juhanipuukool.ee.

Elupuu hekitaimede soodushind kehtib märtsini

elupuud
Laen...
Elupuu hekitaimede soodushind kehtib märtsini

Kuni 3. märtsini saab soodushinnaga ette tellida elupuude, samuti jugapuu hekitaimi. Ettetellimuse miinimumkogus on 30 taime.

Mida suurem on ettetellitav kogus, seda soodsam on ka taimede hind.

Ettetellimises olevad taimed 

Ettetellimises on kõige populaarsemad igihaljad hekitaimed: hariliku elupuu sordid ’Brabant’ ja ’Smaragd’ ning värd-jugapuu ’Hicksii’. 

  • Tihekoonusja võraga ning kiirekasvulise sordi ’Brabant’ istikuid on saadaval viies suuruses - alates 100/120 kuni 250/300 cm.
  • Sorti ’Smaragd’, mille alaosa on tihe ning kasvukuju korrapäraselt kitsaskooniline, on saadaval seitsmes suuruses - alates 80/100 cm kuni 240/260 cm.
  • Värd-jugapuu ’Hicksii’ on hekitaimeks väga hästi sobiv, kuna talub suurepäraselt lõikust ning on võrreldes teiste jugapuudega üsna kiire kasvuga. Sambakujuline püstine põõsas kasvab u 150-sentimeetriseks. Ettetellimiseks on saadaval üks suurus – 80/100 cm.

Kvaliteeti näitav mullapall

Meie puukooli taimi eristab paljude teiste pakkujate omadest see, et nad kõik on käsitsi valmistatud mullapalliga, mida ümbritseb naturaalne jutekangas. Käsitsitehtud mullapall on kvaliteedimärk, mis kindlustab selle, et taimed lähevad hästi kasvama.

  • Käsitsitehtud mullapall on suurem, mistōttu saab taim rohkem juuri kaasa.
  • Juteriidest kangas on mullas iselagunev.

Valdav osa turul pakutavatest odavatest elupuudest on masinaga pinnasest vōetud ning seetõttu väikese mullapalliga, mis põhjustab taimejuurte kuivamist ning mõjutab oluliselt nende kasvama minemist.

Kuidas hekitaimi tellida?

Taimede tellimiseks tuleb täita veebivorm, mille järel esitame 50-protsendilise ettemaksuarve. Pärast selle tasumist kinnitame tellimuse.

NB! Eeltellimuseks vajalik miinimumkogus on 30 taime. Sellest väiksemaid koguseid hekitaimi saab alates aprillist istikuärides kohapealt.

Tellimisvormis on olemas ka hekikalkulaator, mis arvutab välja vajaliku istikute koguse.

Tellitud taimedele saab järele tulla lähimasse istikuärisse või tellida kulleriga koju. Istikuid hakkame väljastama aprillist.

elupuuhekk

jugapuu

Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.