TÖÖPAKKUMISED/PRAKTIKA

TÖÖPAKKUMISED

Kõik Juhani Puukooli (AS Plantex) aktiivsed tööpakkumised on koondatud CV Keskuse lehele: tööpakkumised AS Plantex.

PRAKTIKA

Meie juures on võimalik omandada praktilisi kogemusi ja õppida taimede paljundamist, istutamist, hooldamist, pakendamist ja komplekteerimist. Osakonnad, kus töid saab praktiseerida: roosid, ilupuud ja -põõsad, püsililled, viljapuud ja marjapõõsad, haljastuspuud- ja põõsad, metsataimed, suvelilled.

Parim aeg praktika sooritamiseks on märtsist oktoobrini, kuna sel ajal on tööde valik kõige mitmekesisem.

Praktikavõimalusi pakume oma tootmisüksustes Tartumaal Lohkvas, Räpinas, Kohtla-Järvel ning Valgamaal.

Meie suuremateks partneriteks praktika korraldamisel on Eesti Maaülikool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool ja Räpina Aianduskool.

Praktika kontaktisik on operatiivjuht Oliver Kütsen: oliver@juhanipuukool.ee.