Kallid kliendid! Meie e-poe klienditeenindus töötab E-R 9-16 Kõigile kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele saate vastuse meiliaadressil e‑pood(at)juhanipuukool.ee või tel 7 409 500 

Kontakt

AS PLANTEX / Juhani Puukool ®

Aadress: Valguse tee 7, Lohkva, Luunja vald, Tartumaa 62207 EESTI
Fax: 740 9501
E-kiri: info@juhanipuukool.ee
Kodulehekülg: www.juhanipuukool.ee
Pank: SEB: EE821010152001393007 ; Swedbank: EE722200001120113672
Reg. Nr: 10242052
KMKR/VAT Nr: EE100289077

Asukoha kaart (Google Maps)

Juhani Puukooli istikuärid - lahtiolekuajad ja kontaktid

OSTU-MÜÜGI OSAKOND

Ülle Soonpuu
Müügiarendusjuht/Metsataimede müük
527 1104
ylle@juhanipuukool.ee

Sünne Kirš
Hulgimüügijuht
5345 3624
synne@juhanipuukool.ee

Kersti Rannamäe
Jaemüügijuht
5303 1730
kersti@juhanipuukool.ee

Riina Martinson
Ostu-müügi spetsialist
5193 6122
riina@juhanipuukool.ee

Joanna Saart
Suvelillede müük
503 8074
joanna@juhanipuukool.ee

Tiit Juhani
Projektijuht
tiit@juhanipuukool.ee

ADMINISTRATSIOON

Andres Agan
Tegevjuht
506 0382
andres@juhanipuukool.ee

Astrid Kann
Raamatupidaja
5306 1447
astrid@juhanipuukool.ee

Merje Torila
Juhatuse assistent
merje@juhanipuukool.ee

Oliver Kütsen
Arendusspetsialist
5347 9569
oliver@juhanipuukool.ee

TOOTMINE

Tea Juhani
Tootmisjuht
tea@juhanipuukool.ee

Andro Otsus
Tehnikajuht
andro@juhanipuukool.ee

Kaie Podekrat
Tootejuht (roosid)
kaie@juhanipuukool.ee

Reelika Neeme
Tootejuht (püsikud)
reelika@juhanipuukool.ee

Maarit Pallon
Tootejuht (viljapuud ja marjakultuurid)
maarit@juhanipuukool.ee

Piret Rebane
Tootejuht (ilupõõsad)
piret@juhanipuukool.ee

Saima Kruup
Tootejuht (suvelilled)
saima@juhanipuukool.ee

Kaspar Semm
Lõuna tootmisüksuste juht
kaspar@juhanipuukool.ee

Julia Volkovskaja
Räpina tootmine
julia@juhanipuukool.ee

Sander Lulla
Räpina tootmine
sander@juhanipuukool.ee

Tiiu Oja
Räpina tootmine
tiiu@juhanipuukool.ee

Külli Kirotar
Räpina tootmine
kylli@juhanipuukool.ee

MÜÜGIPUNKTID

Maarja Madal
E-poe administraator
maarja@juhanipuukool.ee

Kaisa Kotkas
E-poe administraator
kaisa@juhanipuukool.ee

Maire Kama
Tartu istikuäri juhataja
maire@juhanipuukool.ee

Eve Pihlakas
Harku istikuäri juhataja
eve@juhanipuukool.ee

Ilona Kalinskaja
Lagedi istikuäri juhataja
ilona@juhanipuukool.ee

Joanna Saart
Jõhvi istikuäri juhataja
joanna@juhanipuukool.ee

Heleri Anniko
Pääsküla istikuäri juhataja
heleri@juhanipuukool.ee

Liivi Remmel
Viimsi istikuäri juhataja
liivi@juhanipuukool.ee

Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.