Kallid kliendid! Meie e-poe klienditeenindus töötab E–R 10–16.
Kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele saate vastuse meiliaadressil epood(at)juhanipuukool.ee

Garantii

Plantex (Juhani Puukool) vastutab taimse paljundusmaterjali vastavuse eest Eestis ametlikult kehtivatele standartitele.
Kui saadetud istutusmaterjal ei vasta tellija ettekujutusele, ootustele või mingil põhjusel on vigastatud, siis on tal 
õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates  paki saamisele järgnevast päevast.
Taganemisest teatamise järel on kliendil kohustus tagastada kaup 14 päeva jooksul, kui ei ole kokku lepitud teisiti. (Kasutades sama teenust, mille vahendusel kaup kätte saadi)
 
Pretensioonid koguse ja kvaliteedi osas palume esitada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest.
 
Sordilisusega seotud pretensioonid palume esitada taime õitsemise või viljumise ajal. 
 
Õigustatud raha tagastused tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul alates taganemisteate - või pretensiooni esitamise päevast, kui tellijaga ei lepita kokku teisiti.
Garantii kehtib koos ostuarvega.

Garantii ei kehti juhul, kui taimede kasvuhäired on tingitud valedest agrotehnilistest võtetest või ümbritseva keskkonna mõjutustest.
 
Plantex ei vastuta taimse paljundusmaterjali kasvatamisel ilmastikust tulenevate ja tellija poolt kasutatavate agrotehniliste võtetega kaasnevate riskide eest. Ümbritsevast keskkonnast põhjustatud tingimused võivad igal ajahetkel mõjutada seemnete idanemist või taimede kasvu ettearvamatus suunas.
 
Pretensioone saab esitada ainult ostueelse kasvatamisega kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud või teda on puudulikult hooldatud, siis müüja puuduste eest ei vastuta. Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud. 
 
Postiasutusest väljatoomata ja/või Plantexile tagastatud saadetiste eest tasub tellija postimaksu vastavalt temale saadetavale arvele. 
 
Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.