Garantii

Plantex AS (Juhani Puukool) vastutab taimse paljundusmaterjali vastavuse eest vastavalt Eestis kehtivatele standarditele.

Kauba tagastamine ja kaebuste esitamine

Kui saadetud istutusmaterjal ei vasta tellija ettekujutusele, ootustele või on mingil põhjusel vigastatud, siis on tal õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates paki saamisele järgnevast päevast.

Taganemisest teatamise järel on kliendil kohustus tagastada kaup 14 päeva jooksul, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Tagastamiseks tuleb kasutada sama teenust, mille vahendusel kaup kätte saadi.

• Kaebused koguse ja kvaliteedi osas palume esitada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest.
  • Sordilisusega seotud pretensioonid palume esitada taime õitsemise või viljumise ajal.

Õigustatud rahatagastused tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul alates taganemisteate või pretensiooni esitamise päevast, kui tellijaga ei ole kokku lepitud teisiti.

Garantiile kehtivad tingimused

Garantii kehtib koos ostuarvega.

Garantii ei kehti juhul kui taimede kasvuhäired on tingitud

• valedest agrotehnilistest võtetest või
  • ümbritseva keskkonna mõjutustest.

Ümbritsevast keskkonnast põhjustatud tingimused võivad igal ajahetkel mõjutada seemnete idanemist või taimede kasvu ettearvamatus suunas.

Pretensioone saab esitada ainult ostueelse kasvatamisega kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud või teda on puudulikult hooldatud, siis müüja puuduste eest ei vastuta.

Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud.

Pakiautomaadist väljavõtmata ja/või Plantex AS-ile tagastatud saadetiste eest tasub tellija saatmiskulu vastavalt talle saadetavale arvele.