Aprillis ja mais oleme taas müümas Võru ja Viljandi turul

Aprillis ja mais oleme taas müümas Võru ja Viljandi turul

Jätkame traditsiooni ning oleme ka sel kevadel tulemas oma taimedega Võru ja Viljandi turule.

Esimene müügipäev Võrus on laupäeval, 20. aprillil ning Viljandis pühapäeval, 21. aprillil.

Võrus oleme müümas igal laupäeval kuni juuni alguseni ning Viljandis igal pühapäeval kuni 12. maini (k.a).

Taimi pakub ning head nõu sinna juurde annab meie Tartu istikuäri juhataja Maire. Kaasa võtab ta puukoolis kasvatatud vilja- ja marjakultuure, erinevaid püsikuid, sh roose ning suvelilli.

Telli taimed turule!

Meie puukooli valikus olevaid taimi on võimalik tema kaudu omale ette tellida.

Selleks vali soovitud taim(ed) e-poest välja ning saada nende link või nimi ja kogus e-posti aadressil maire@juhanipuukool.ee või telefonil 524 0592. Taimed saad kätte ja tasumine nende eest toimub juba turul kohapeal.

Graafik

Võru turg, kell 7–12:

• 20. aprill
  • 27. aprill
  • 4. mai
  • 11. mai
  • 18. mai
  • 25. mai

Viljandi turg, kell 8–12:

• 21. aprill
  • 28. aprill