Hambuline kobarpea 'Britt Marie Crawford'

Ligularia dentata 'Britt Marie Crawford'

Ribakood
55000215
Kõrge ja tugevakasvuline püsik. Tõeliselt võimsakasvuline ja dekoratiivne püsik. Eelistab poolvarju kuni päikselist kasvukohta ja rammusat mulda. Istutades tuleks arvestada, et äsja saadud pisike juurikas kasvab väga kiiresti suureks taimeks. Lehed peaaegu mustjad ning kena kontrasti moodustavad oranzikaskollaste õitega. Talvekindel, sobib ka lõikelillena kasutamiseks. Sobivad naabrid on hostad, rebasesabad, monardad, pehme kortsleht, kõrged kõrrelised, siberi võhumõõgad, verev vesikanep.
Maksimaalne kõrgus: 125cm
125cm
Valgusnõue: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Õitsemise aeg: Juuli, August
Õitsemise aeg
VII, VIII
Õite värv: kollane
kollane
Andmed
Laoseisud
E-pood Laost otsas
Harku istikuäri Laos 9 tk
Jõhvi Istikuäri Laost otsas
Lagedi Istikuäri Laos 10 tk
Märja Istikuäri Laost otsas
Pääsküla Istikuäri Laos 12 tk
Tartu Istikuäri Laos 10 tk
Viimsi istikuäri Laos 10 tk

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

9,60 €
Suurus: Taimepott (3l)