Harilik tamm 'Fastigiata Koster'

Quercus robur 'Fastigiata Koster'

Ribakood
427017
Kompaktne sammasvorm. Moodustab tiheda kitsa võra. Läikivad rohelised lehed värvuvad sügisel kuldpruuniks ning püsivad puul tuulte eest varjatud kasvukohal kogu talve. Vanemas eas maikuus rohekaskollased isasurvad. Sügisel kaunistavad raevukalt püstiseid oksi 2-6 kaupa asetsevad kuni 2,5cm tõrud. Talub kõiki aiamuldasid, eelistab huumusrikkaid liivsavimuldasid, tuleb toime ka rasketel saviliivmuldadel. Istuta päikeselisele või poolvarjulisele kasvukohale.
Maksimaalne kõrgus: 17-22m
17-22m
Maksimaalne laius: 3-5
Valgusnõue: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Andmed
NB! Laoseisu vaatamiseks vali suurus

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

Ainult %1 järgi
Alates 0,00 €