Kanada kuusk 'Double Celebration'

Picea glauca 'Double Celebration'

Ribakood
20809836
Koonilise kasvukujuga vorm. Hoiab oma kasvukuju suurepäraselt ka kasvades. Noored võrsed on kreemikaskollased. Värv püsib kuni augustini, siis muutuvad võrsed taas salatiroheliseks, millel on kerge sinakas varjund. Kasvukohaks sobib viljakas muld ning päike kuni poolvari. Ei talu põuda ja saastunud õhku. Vajab kaitset varakevadise päikese eest! Sobib hästi geomeetriliste elementidega aeda. UUS!
Andmed
Laoseisud
E-pood Laos vähem kui 50 tk
Harku istikuäri Laos 10 tk
Jõhvi Istikuäri Laost otsas
Lagedi Istikuäri Laos 7 tk
Märja Istikuäri Laos 2 tk
Pääsküla Istikuäri Laos 3 tk
Tartu Istikuäri Laos 5 tk
Viimsi istikuäri Laos 5 tk

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

21,90 €
Suurus: 35-45cm