Äädikapuu 'Tiger Eyes'

Rhus typhina 'Tiger Eyes'

Ribakood
43000081
Eksootilise väljanägemisega püstine, mitmetüveline põõsaspuu. Lehed kevadel erkkollased, hiljem rohekaskollased, sügisvärvus oranzist punaseni. Erksad lehed paistavad veripunaste võrsete taustal hästi silma. Emasõitest arenevad kuni 15cm pikkused punased viljapöörised, mis püsivad puudel kuni kevadeni. Leplik mullastiku suhtes. Kasvab ka väga liivasel pinnasel. Päikseline kuni poolvarjuline kasvukoht. Soolotaim. Soovitav valida kaitstud kasvukoht. Annab juurevõsu.
Maksimaalne kõrgus: 2m
Maksimaalne laius: 2,5m
2,5m
Valgusnõue: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Õitsemise aeg: Juuli
Õitsemise aeg
Õite värv: valge
valge
Andmed
Laoseisud
E-pood Laost otsas
Harku istikuäri Laost otsas
Jõhvi Istikuäri Laost otsas
Lagedi Istikuäri Laost otsas
Märja Istikuäri Laost otsas
Pääsküla Istikuäri Laost otsas
Tartu Istikuäri Laost otsas
Viimsi istikuäri Laost otsas

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

34,90 €
Suurus: 50-80cm
Tellimusi hakkame väljastama aprillis vastavalt ilmale.