Kallid kliendid! Meie e-poe klienditeenindus töötab E-R 9-16 Kõigile kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele saate vastuse meiliaadressil e-pood(at)juhanipuukool.ee või tel 7 409 500

Kontaktid

KONTOR

AS PLANTEX

Aadress: Valguse tee 7, Lohkva, Tartumaa 62207 EESTI
Fax: 740 9501
E-kiri: info@juhanipuukool.ee
Kodulehekülg: www.juhanipuukool.ee
Pank: SEB a/a EE821010152001393007
Registrikood: 10242052
KMKR number: EE100289077

Kersti Rannamäe
Jaemüügi juht
5303 1730
kersti@juhanipuukool.ee

Astrid Kann
Raamatupidaja
5306 1447
astrid@juhanipuukool.ee

Merje Torila
Juhatuse assistent
740 9509
merje@juhanipuukool.ee

TOOTMINE JA HULGIMÜÜK

Sünne Kirš
Hulgimüügijuht
5345 3624
synne@juhanipuukool.ee

Tea Juhani
Tootmisjuht
tea@juhanipuukool.ee

Kaie Podekrat
Tootejuht (roosid)
5349 8563
kaie@juhanipuukool.ee

Reelika Neeme
Tootejuht (püsikud)
5344 9732
reelika@juhanipuukool.ee

Ülle Pekk
Tootejuht (viljapuud ja marjakultuurid)
Metsataimede müük ja tellimine
527 1104
ylle@juhanipuukool.ee

Piret Rebane
Tootejuht (ilupõõsad)
5300 9056
piret@juhanipuukool.ee

Joanna Saart
Suvelillede müük
503 8074
joanna@juhanipuukool.ee

Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.