Elulõng 'Lemon Dream' (mägilõnga gr.)

Главная Растения Клематис Elulõngad Elulõng 'Lemon Dream' (mägilõnga gr.)

Clematis 'Lemon Dream' (atragene gr.)

SKU
707086
Selle vähenõudliku elulõnga õied on heledamat sidrunitooni, täidetud. Avanedes on õied isegi veidi rohekat tooni, õitsemise lõpetades peaaegu helevalged. Õied on suured 10-12cm, kellukese kujulised, meeldiva greibi lõhnaga. Rikkalik õitsemine mais, tagasihoidlikum õitsemine suvel. Võib kasvada ka poolvarjus. Külmakindel ja ei vaja tagasilõikust. Sobib ka pinnakatjaks püsikupeenrasse, võrestikele, seintele.
Maximum Height: 2m
Sunlight: Päike, Poolvari
Päike Poolvari
Bloomtime: Mai
Bloomtime
Bloomcolor: kollane, valge
kollane valge
NB! Laoseisu vaatamiseks vali suurus

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

Осталось всего %1
Так же низко как 14,90 €
Copyright © 2020 Plantex AS. Все права сохранены.