Hosta 'Sum and Substance'

SKU
54400689
Kõrge kasvuga puhmikuline. Krobelise tekstuuriga suured rohekaskollased munajad lehed. Lehed asetsevad eriliselt püstiselt. Lillad õied, õitseb VII. Parasniisked huumusrikkad aiamullad. Poolvari kuni täisvari. Võib istutada üksikult kui ka rühmadena peenardesse koos teiste püsikute ja hostadega, veekogu äärde. Talub ka päikest. Naabriteks sobivad priimulad, päevaliiliad, tradeskantsiad, astilbed, bergeeniad, rododendronid, kopsurohud, hubei ülane, valdsteinia, tiarell, väike igihali, käokingad.
Maximum Height: 75 cm
75 cm
Maximum Width: 150-180 cm
150-180 cm
Sunlight: Poolvari, Vari
Poolvari Vari
Bloomtime: Juuli
Bloomtime
Bloomcolor: lilla
lilla
Source stocks
Main stock В наличии менее 50 шт.
Harku istikuäri В наличии 27 шт.
Jõhvi Istikuäri В наличии 15 шт.
Lagedi Istikuäri В наличии 29 шт.
Märja Istikuäri В наличии 30 шт.
Pääsküla Istikuäri В наличии 16 шт.
Tartu Istikuäri В наличии 27 шт.
Viimsi istikuäri В наличии 6 шт.

Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

6,50 €
Size: C2
Copyright © 2020 Plantex AS. Все права сохранены.