Kallid kliendid! Meie e-poe klienditeenindus töötab E-R 10-16 Kõigile kaupade saatmist ja komplekteerimist puudutavatele küsimustele saate vastuse meiliaadressil epood(at)juhanipuukool.ee

Peenraplaanid - lihtne peenraretsept algajale

Peenraplaanid - lihtne peenraretsept algajale
Laen...
Peenraplaanid - lihtne peenraretsept algajale

 

Oled rajanud aeda muru ja piirded aga ei tea, kuidas edasi?

 

Juhani Puukool koostöös Popseediga muudab peenra kujundamise kättesaadavaks ja lihtsaks, pakkudes uue tootena valmis peenraplaane. Arvestades soove, aia meeleolu, Eesti kliima- ja kasvukoha tingmusi, on Popseedi kogenud aiadisainerid pannud mõistliku hinnaga kokku erinevad ja omavahel sobivad taimede kooslused. Selliselt lähenedes saavutab kauni ja kauakestva peenralahenduse.

Miks on oluline kasutada peenra rajamisel läbimõeldud peenraplaani? Seda aitab selgitada võrdlus toidutegemisega. Maitsva koogi valmistamisel järgime retsepti, kus koostisained täiendavad üksteist. Selliselt saame õnnestunud tulemuse. Sama kehtib ka peenra planeerimisel. Kauni ja kestva tulemuse saavutamiseks valime peenra kasvukohale sobivad taimed, mis moodustavad harmoonilise koosluse.

 

 

Valmis peenralahendusi leidub igale aiatüübile ja maitsele. Peenraplaanidega tuleb kaasa põhjalik istutusjuhend koos taimede kirjelduste ja kogustega. Lisaks aastaringne hooldusjuhend. Plaan sisaldab 3 erineva kujuga peenraplaani, sobitudes kergesti igasse aeda. Illustratiivsed fotod annavad inspiratsiooni peenra meeleoluks ja värvideks. Foto plaani esiküljel iseloomustab peenra meeleolu, pakendi tagaküljel leiad kasvutingimused ja taimevalikud, mis on peenraplaanil. Varakevadest külmadeni õitsev peenar ei pea jääma vaid unistuseks!

 

 

 

Taimede valikul aeda on oluline jälgida mitmete tingimuste ja koosluste omavahelist sobivust. See nõuab teatud kogemust, et tulemuseks poleks pettumus ning tehtud kulutused ja töö viiksid soovitud tulemuseni. Alusta oma unistuste peenra planeerimist kasvukoha kasvutingimuste määramisega: valgus, mulla niiskus ja happesus. Neile, kes soovivad lisaks silmailule peenralt ka midagi söödavat noppida, on valikus dekoratiivsed ürdi- ja teepeenrad.

 

 

Peenraplaanid on saadaval ilusates pakendites, sobides eriliselt hästi kinkimiseks.

Me oleme Juhani Puukooli perega valinud müügiks vaid Eestisse sobivaid istikuid. Põhjuseks on lihtne tõde, et Eestis tasub istutada siin kasvanud ja kohanenud taimi. Hea tulemuse annavad kogemused, koostöö ja kohalike olude tundmine. Just selliseid väärtusi ja tulemusi soovime koostöös Popseediga oma klientidele pakkuda!

Erinevate peenraplaanidega ja näidistoote põneva sisuga saab tutvuda Juhani Puukooli istikuärides.


 

Copyright © 2020 Plantex AS. Kõik õigused kaitstud.