Oleme oma taimedega 3.–12. mail Rakveres!

Oleme oma taimedega 3.–12. mail Rakveres!

Alates reedest, 3. maist kuni 12. maini leiad Juhani Puukooli taimevaliku Rakvere Põhjakeskuse juurest!

Meie Jõhvi istikuäri pakub seal erinevaid viljapuid, marja- ja ilupõõsaid, samuti püsikuid, sh roose. Kui ilm vähegi lubab, siis kindlasti võtavad nad kaasa ka suvelilli ning ettekasvatatud köögiviljataimi, eelkõige tomateid ja maitsetaimi.

Oleme kõigil müügipäevadel seal kohal kell 10–19.

Telli taimed ette!

Meie puukooli valikus olevaid taimi on võimalik omale Rakverre ka ette tellida - võtame need sulle kaasa!

Selleks vali soovitud taim(ed) e-poest välja ning saada nende link või nimi ja kogus e-posti aadressil joanna@juhanipuukool.ee. Taimed saad kätte ja tasumine nende eest toimub Põhjakeskuse juures.

Valikut saad uudistada siin: https://juhanipuukool.ee/est/taimed.

Kohtumiseni!