Alanud on roosiistikute ettetellimine kevadeks

roosiistik
Alanud on roosiistikute ettetellimine kevadeks

Meie e-poes on nüüd ettetellimiseks saadaval suur valik roosiistikuid. Sel hooajal oleme sortimenti lisanud mitmeid uusi ja põnevaid sorte ning valikus on tagasi ka klientide vanu lemmikuid, mida me pole mõned aastad pakkuda saanud.

Sortide valikul lähtume, et need peaksid vastu meie kliimas, on haiguskindlad ning et õite kõrval oleks kaunis ja tugev ka taimede lehestik.

roosid_ingrid Bergman_super trouper

Uued roosisordid sel hooajal

Sel hooajal valikusse lisandunud uued roosisordid paistavad silma oma kaunite õievärvide poolest. Neid kõiki iseloomustab lisaks ka terve ja tugev välimus ning hea haiguskindlus.

Nendeks on:

Taas saadaval roosisordid

Taas on valikus ka mitmed vanad head ning end juba hästi tõestanud roosisordid. Nendeks on väga kaunid ning kindlasti avastamist väärt peenraroosid

roosid_honey dijon_Golden celebration

Kuidas tellida?

Meie rooside valikut saad uudistada e-poes ning samast kohe ka tellimuse ära vormistada: https://juhanipuukool.ee/est/taimed/roosid.

NB!

• Eeltellimuses olevate sortide nägemiseks vali vasakust servast filter „Saadavus e-poes“.
  • Sorte, mis jäävad valikust silma, aga mida praegu ette tellida ei saa, tasub tulla istikuäridesse kohapeale otsima alates maikuust.

E-poest tellitud ja makstud roosiistikuid hakkame väljastama aprillis. Täpsem aeg sõltub ilmaoludest – istikud saadame välja siis, kui ilm võimaldab need kohe ka maha istutada.

Mida varem oma tellimuse teed, seda enam saad kindel olla, et sinu soovitud roosisort või -sordid on veel saadaval!

roosid_athena_Myriam